4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Oto Středa 26. 4. 2017  00:00:00
Univerzální nášlap Trapac® od HPI-CZ je vhodný pro pálené a betonové tašky, pro rekonstrukce střech i novostavby
I oblast bezpečnosti na střechách se vyvíjí. Novým mezníkem mezi bezpečnostními háky je univerzální ...
Třídílný balkonový set Fieldmann BELLA
Proč kvůli servírování oběda opouštět zahradu, když je venku právě tak krásně!? Stačí si pořídit ...
Výchozí situace: Funkčně zařízení koupelna, která má z dnešního pohledu ještě velký potenciál pro zlepšení.
Sanace koupelny je komplexní úkol. Projektant koupelen zde často nachází malé místnosti, nevýhodné ...

Zrcadlo, kdo je nejkrásnější?

19. 4. 2017 | Přečteno: 203x

Máte doma zrcadlo, ve kterém se můžete před odchodem na zásadní schůzku zkontrolovat celá, od hlavy k patě? Pokud ne, měla byste dát prostor nejen praktickým trendům, které vám usnadní život, ale také pomohou interiérovému designu. Zrcadlo je přesně tím, co vám, i vaší domácnosti chybí ke štěstí.

Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí.

Originální velikost  Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí.

Zdroj:  Frame-it.cz

Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí.

 

Zrcadlo na stěně je totiž elegantní tečkou, jejíž tvar, velikost i dramatičnost si určujete vy. Jediný solitér dokáže změnit vzhled celé místnosti, kromě toho jde o dekorativní prvek, který s minimálním úsilím dodá prostoru, ve kterém žijete, nádech luxusu. Kromě toho zrcadla velmi snadno dokážou rozjasnit i ty nejtemnější kouty v bytě, opticky zvětšit prostory, které by se podle vašeho názoru mohly hodit tak na odkládání nepotřebných věcí. Zrcadla, pokud jsou správně zarámovaná a tedy dotažena k dokonalosti, mohou být ultramoderní, nebo ultraklasická. Hodí se tedy nejen do retro prostor, ale i moderny, která je vaší touhou a chloubou.

Zrcadlo je v současné době dokonalým prvkem, který patří do interiéru člověka, zajímajícího se o to, jak bydlí. Pokud k takovým patříte, obraťte se na odborníky ze společnosti frame-it.cz a nechte si poradit, který kousek se ve vašem prostoru bude vyjímat nejlépe.

Vyberte si sami tečku, která bude zrcadlit míru vašeho vkusu i krásu místnosti, do které to nejdokonalejší zrcadlo umístíte.

 

Zdroj:  Frame-it.cz


 
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.