HS Flamingo - luxusní krbová kamna Flamingo DELUXE
Plánujete pořídit si domů nebo na chalupu krbová kamna? Ještě dřív, než se zahledíte do katalogů ...
AQUALAND MORAVIA má prosklenou hliníkovou fasádu Schüco
Referenční objekty s okenními, dveřními a fasádními systémy Schüco jdou celosvětově napříč privátní a ...
Schneider Electric - řada interiérových spínačů a zásuvek ASFORA
Řada interiérových spínačů a zásuvek ASFORA upoutá elegantním, hranatým designem a celkovým moderním ...

Zasklení lodžie systémem OPTIMI® šetří teplo a peníze

20. 4. 2012

Panelové byty jsou pro jejich obyvatele, ovšem i pro architekty docela tvrdým oříškem, pokud jde o prostorové řešení a otázku možnosti využití prostoru. Potřebovaly by nafouknout. Bohužel místa prostě nepřibude. Nejen panelové byty, ale i některé byty domů staršího data mají jeden užitný prostor, který se přímo nabízí k využití. Tímto prostorem je lodžie.

Zasklení lodžií systémem OPTIMI®

Originální velikost  Zasklení lodžií systémem OPTIMI®

Zdroj:  OPTIMI® spol. s r.o.

 

Současný tuzemský trh nabízí několik systémů zasklívání lodžií již řadu let. Vidíme, že se  přece jen některé systém více ujaly, zatím co jiné  buď úplně propadly, nebo se uplatňují hůře.

Z těch hodně úspěšných je na prvním místě systém OPTIMI®, který je u nás známý již od roku 1993 a své úspěšné tažení  k zákazníkovi  naplno rozjel v roce 1994, kdy získal na veletrhu HABITAT velkou cenu tohoto veletrhu.

Tento systém dnes uváděný  po obchodní  značkou OPTIMI-KVADRO® , je vyvinutý finskou firmou Lemminkainen, ovlivnil české spotřebitele elegantní jednoduchostí a vkusem.

Přišel k nám vskutku dokonalý, lehce ovladatelný  systém na uzavírání  balkonů a lodžií, což  zákazníci  stále oceňují.

Jeho charakteristickým rysem je bezrámové zasklení  kvalitním bezpečnostním tvrzeným sklem, které lodžii, nebo balkónu velice sluší.

K přednostem tohoto systému  patří bezesporu i snadnost údržby. Jednotlivé tabule  se dají bez problému omývat z obou stran  velice komfortně  a bez námahy.

Stejně tak jednoduché je i otvírání lodžie dá se otevřít celá, protože  skla se jednoduše  posunou do stran  a otočí se k boční stěně lodžie. 

Dalším důvodem  proč systém OPTIMI®  skutečně na našem trhu prorazil / k dnešnímu dni máme téměř 70 000 zasklených lodžií/ je uplatnění  tohoto systému  na různých typech lodžií a balkonů. Kromě klasických rovných  lodžií se tímto systémem  zasklívají i rohové lodžie, nebo jednostranně či oboustranně  předsunuté.

Z   hlediska architektonického  stojí za zmínku, že tento systém   neovlivňuje  vzhled budovy  právě díky skleněným  dílům bez rámu. Je třeba poznamenat, že i tato vlastnost výrazně přispěla k široké oblibě a použití systému v celé ČR. Nejen svým vzhledem, ale i  svými vlastnostmi vyhovuje  všem předpisů a stanoveným normám.

Platnost příslušného certifikátu a prohlášení o shodě je u tohoto systému samozřejmostí a pravidelně aktualizováno.

Systém se stal natolik úspěšným, že některé firmy ve snaze přiživit se na tomto úspěchu  jej začaly kopírovat  a uvádět na trh kopie zastaralého  systému pod jiným označením.

Nebo že by snad  zde působil  a tvořil nějaký utajený vynálezce?

Název OPTIMI®  je zapsanou ochrannou známkou  a známka byla  posléze Úřadem  pro patenty a vynálezy  prohlášena za  všeobecně známou.

OPTIMI® spol. s r.o.
Dubečská 4/74, 100 00 PRAHA 10 
Tel.: 274 818 721, mob.: 602 477 874
info@optimi.cz , www.optimioriginal.cz 
Kancelář Brno: tel.: 541 248 697, mob.: 728 440 150
optimibrno@seznam.cz  

STAVEBNÍ VELETRHY BRNO 2012 :  Pavilon P  -  stánek č.062

 

Zdroj:  OPTIMI® spol. s r.o.   


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2016 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.