Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Za kvalitní novostavbu si připlatíte. Stojí to za to?

28. 2. 2017

Novostavba je šancí, jak získat krásný byt často za zajímavou cenu. Ne vždy se to ale úplně vyplatí a hodně záleží na konkrétním projektu. Jaká jsou specifika novostaveb v porovnání se staršími byty? Na co se připravit předtím, než se spokojeně nastěhujete do úplně nového bytu?

Novostavba 1+kk v Plzni u Boleveckého rybníku

Originální velikost  Novostavba 1+kk v Plzni u Boleveckého rybníku

Zdroj:  Pubec s.r.o.

 

Developerské projekty jsou v plném proudu

V krajích, kde stoupá kvalita života a objevuje se více pracovních příležitostí, je ideální půda pro výstavbu nových developerských projektů. Nové byty v Plzni jsou toho jasným důkazem. Možný problém pro rychlejší výstavbu nových projektů však mohou znamenat administrativní problémy, se kterými se developeři setkávají nejvíce v Praze.

Než se nastěhujete, tak si chvíli počkáte

U novostavby je ten problém, že potom, co si byt zakoupíte v rámci předprodeje, musíte si počkat, než bude dostavěn. To se někdy může značně protáhnout i přes plánované datum dokončení. Jak postupovat v případě, kdy se stavba úplně zastaví či jsou problémy s jejím dokončením. To bývá komplikované, zdlouhavé a nepříjemné. Naštěstí se to příliš často nestává. Oproti tomu při nákupu staršího bytu se většinou můžete do pár dnů či týdnů nastěhovat. Ovšem jen v případě, že nemovitost nepotřebuje další úpravy.

Novostavba většinou nepotřebuje stavební úpravy

I přesto, že jsme při hledání bytů v Plzni objevili většinou nemovitosti v dobrém stavu, vhodné k téměř okamžitému nastěhování, nemusí to být pro každého. Někdo má určité představy o tom, jak by mělo vypadat jeho bydlení a tak jsou přestavby starého bytu nutností. Často k tomu vede i špatný stav bytu. Právě novostavba má tu výhodu, že by měla být přesně taková, jakou si ji představujeme, a nevyžaduje žádné další úpravy.

 

Zdroj:  Pubec s.r.o.


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.