4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Filip Čtvrtek 26. 5. 2016  00:00:00
KÄHRS - kolekce Chevron, dub Chevron Dark Brown
Návrat k tradicím, klasickým vzorům a poctivé řemeslné práci je patrný u mnoha nově představovaných ...
SOLO – jednorázový gril
Vůně grilovaných pochoutek se během teplých podvečerů line z mnoha zahrad. Pokud také patříte mezi ...
Kratochvíl parket profi - laminátová podlaha 1FLOOR, kolekce ORIGINAL, dekor Grado
Laminátové podlahy jsou stálicí na trhu. Přestože jim již řadu let z hlediska užitných vlastností a ...

Stavební veletrhy Brno 2009

15. 12. 2008

Řádný termín podání přihlášek na Stavební veletrhy Brno za zvýhodněnou cenu již proběhl, zima je tu a na jaře už bude každý znát odpověď na otázku, kterou mu položila přesně podle staré lidové moudrosti.

Stavební veletrhy

Originální velikost  Stavební veletrhy

Zdroj:  redakce

 

Člověk nemusí být prognostik ani věštec, aby věděl, že se cena energií opět hluboko podívá do kapes, peněženek i firemních rozpočtů. V tu chvíli začne každý rozumný hospodář kalkulovat - když už jsme propásli šanci ušetřit letos, musíme napřesrok! Na energiích! A na přestavbě! Budeme zateplovat! Chce to novou střechu...

Pár slov a celá plejáda nomenklatur stavebních veletrhů. Pravda, veletrhů kterýchkoli, třeba i trhů okresního formátu. Výhoda těch jedinečných, tj. IBF, spočívá v tom, že na nich návštěvník najde nejen všechno, nač si jen může z oboru vzpomenout i ten nejfundovanější odborník, ale ještě o mnoho víc! Protože jaký by to byl vystavovatel, kdyby nepřišel s nějakou novinkou, vylepšením, ještě chytřejším řešením nebo sofistikovanějším materiálem?

Vraťme se ale k otázkám zimy: ono to tunelování kapes prostřednictvím cen energií nemusí být zdaleka bezuzdné - a o tom vlastně celé následující SVB budou. Mezi přihlášenými je - mimochodem - dnes již většina lídrů trhu všech zastoupených nomenklatur od zdicích materiálů, pře stavební chemii, otvorové výplně, kotle, sanitární techniku... Prakticky všechny obory se letos více zaměřují na téma, které hýbe celosvětovými diskuzemi, a proto se logicky prolíná celým veletrhem, totiž úsporné stavění a úspory energie.

Třetím nosným tématem a doslova horkou novinkou v tématech veletrhu je bezpečnost a ochrana majetku v souvislosti s novým Stavebním zákonem a povinnou zabezpečovací a požární výbavou. Sem patří samozřejmě i prevence a ochrana před kriminalitou. Že něco z těchto témat připravujete na trh? Nebo jste si konečně spočítali, že to levné nemusí být vždycky zároveň efektivní, ale nějak jste promeškali podání přihlášky za zvýhodněné ceny, které se každý rok nabízí?

To tak nevadí, stále je možnost se přihlásit! Propojením veletrhů SHK BRNO a IBF s jejich bohatou účastí ztěžka hledat v dnešní době konkurenci doma, i na mezinárodním poli. Z domácích hráčů snad neexistuje nikdo významný, kdo by vynechal účast nebo návštěvu. Vaše konkurence nespí a má zájem prezentovat se na této prestižní akci. A co vy? Chcete se ještě přihlásit? Nebo jen informovat? Můžete tak učinit pohodlně přímo od svého počítače přes internetovou registraci.

Více informací naleznete na www.stavebniveletrhybrno.cz.

 

Autor:  redakce, VaK  

Zdroj:  Veletrhy Brno  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

Klastr českých nábytkářů, družstvo

Klastr je soubor regionálně propojených společností (podnikatelů) a ...

Časopisy 2005 s.r.o.

Pěkné bydlení - časopis, kde se dozvíte vše potřebné pro spokojené bydlení.

ISAN Radiátory s.r.o.

Největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice. ...

DNA CZ, s.r.o.

Specialista na betonová schodiště - návrhy, projekty. Realizace po celé ČR.

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2016 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.