4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Xenie Pátek 27. 11. 2015  00:00:00
Dřevěná malovaná kolíbka
Také byste si rádi pořídili do domácnosti nějaký originální kousek nábytku, ale nejste si jistí, jak ...
Vinylová krytina mFLOR - kolekce GRAND Country Willow - dekor Middleham
Zatímco dílce klasických vinylových kolekcí bývají konstruovány v délce kolem jednoho až jednoho a ...
Petr Machoň, ředitel marketingu značky RAKO
Na keramickém designu je podstatná jeho funkčnost a přímý kontakt s uživatelem. Keramika nás ...

Stavební veletrhy Brno 2009

15. 12. 2008

Řádný termín podání přihlášek na Stavební veletrhy Brno za zvýhodněnou cenu již proběhl, zima je tu a na jaře už bude každý znát odpověď na otázku, kterou mu položila přesně podle staré lidové moudrosti.

Stavební veletrhy

Originální velikost  Stavební veletrhy

Zdroj:  redakce

 

Člověk nemusí být prognostik ani věštec, aby věděl, že se cena energií opět hluboko podívá do kapes, peněženek i firemních rozpočtů. V tu chvíli začne každý rozumný hospodář kalkulovat - když už jsme propásli šanci ušetřit letos, musíme napřesrok! Na energiích! A na přestavbě! Budeme zateplovat! Chce to novou střechu...

Pár slov a celá plejáda nomenklatur stavebních veletrhů. Pravda, veletrhů kterýchkoli, třeba i trhů okresního formátu. Výhoda těch jedinečných, tj. IBF, spočívá v tom, že na nich návštěvník najde nejen všechno, nač si jen může z oboru vzpomenout i ten nejfundovanější odborník, ale ještě o mnoho víc! Protože jaký by to byl vystavovatel, kdyby nepřišel s nějakou novinkou, vylepšením, ještě chytřejším řešením nebo sofistikovanějším materiálem?

Vraťme se ale k otázkám zimy: ono to tunelování kapes prostřednictvím cen energií nemusí být zdaleka bezuzdné - a o tom vlastně celé následující SVB budou. Mezi přihlášenými je - mimochodem - dnes již většina lídrů trhu všech zastoupených nomenklatur od zdicích materiálů, pře stavební chemii, otvorové výplně, kotle, sanitární techniku... Prakticky všechny obory se letos více zaměřují na téma, které hýbe celosvětovými diskuzemi, a proto se logicky prolíná celým veletrhem, totiž úsporné stavění a úspory energie.

Třetím nosným tématem a doslova horkou novinkou v tématech veletrhu je bezpečnost a ochrana majetku v souvislosti s novým Stavebním zákonem a povinnou zabezpečovací a požární výbavou. Sem patří samozřejmě i prevence a ochrana před kriminalitou. Že něco z těchto témat připravujete na trh? Nebo jste si konečně spočítali, že to levné nemusí být vždycky zároveň efektivní, ale nějak jste promeškali podání přihlášky za zvýhodněné ceny, které se každý rok nabízí?

To tak nevadí, stále je možnost se přihlásit! Propojením veletrhů SHK BRNO a IBF s jejich bohatou účastí ztěžka hledat v dnešní době konkurenci doma, i na mezinárodním poli. Z domácích hráčů snad neexistuje nikdo významný, kdo by vynechal účast nebo návštěvu. Vaše konkurence nespí a má zájem prezentovat se na této prestižní akci. A co vy? Chcete se ještě přihlásit? Nebo jen informovat? Můžete tak učinit pohodlně přímo od svého počítače přes internetovou registraci.

Více informací naleznete na www.stavebniveletrhybrno.cz.

 

Autor:  Mgr. Vladimír Ježek  

Zdroj:  Veletrhy Brno  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

BOSCH TERMOTECHNIKA s.r.o. - divize DAKON

Teplovodní kotle 4 kW - 1.200 kW. Topenářské a strojírenské výrobky.

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Nákladní vozidla MITSUBISHI FUSO dováží pro ČR výhradně společnost ...

ALU KÖNIG FRANKSTAHL s.r.o.

Protipovodňová ochrana DPS 2000, hutní materiál, systém JANSEN.

JABLOTRON s.r.o.

Český výrobce elektronických zabezpečovacích systémů pro objekty a ...

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku a podlahy na jednom místě.
NaseInfo.cz – Nábytek, NaseInfo.cz - Podlahy

Propojení interiéru a exteriéru budov
Špičkové PVC systémy pro plastová okna a dveře a stavební systémy (parapety, venkovní obklady a terasy z unikátního kompozitního materiálu Twinson) umožní splnit vaše sny o bydlení.
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2015 © 4stav.cz | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.