Dřevěná malovaná kolíbka
Také byste si rádi pořídili do domácnosti nějaký originální kousek nábytku, ale nejste si jistí, jak ...
Vinylová krytina mFLOR - kolekce GRAND Country Willow - dekor Middleham
Zatímco dílce klasických vinylových kolekcí bývají konstruovány v délce kolem jednoho až jednoho a ...
Petr Machoň, ředitel marketingu značky RAKO
Na keramickém designu je podstatná jeho funkčnost a přímý kontakt s uživatelem. Keramika nás ...

Společnost FILAMOS se stala výhradním zástupcem firmy UTIFORM TECHNOLOGIES

17. 4. 2012

Společnost FILAMOS, s.r.o. se sídlem v Příbrami, která se zabývá výrobou a prodejem stavebních a důlních strojů, se stala výhradním zástupcem španělské firmy UTIFORM TECHNOLOGIES pro Českou republiku.

Čerpadlo na lité podlahy V1

Originální velikost  Čerpadlo na lité podlahy V1

Zdroj:  FILAMOS, s.r.o.

Čerpadlo na lité podlahy V1 Čerpadlo na lité podlahy V3 Čerpadlo na potěry HD 260 Čerpadlo na potěry HD 50 Omítačka Master Omítačka MINI Omítačka Quattro

 

Portfolio nabízených strojů od firmy UTIFORM zahrnuje:

  • omítací stroje
  • čerpadla na betonové potěry
  • čerpadla na lité podlahy

Omítačky QUATTRO a MASTER jsou určeny pro zpracování suchých malt a strojních omítek. Stroje dosahují čerpacího výkonu 5-45 l/min a lze je plnit pytlovanou směsí nebo směsí ze sila. Podstatnou výhodou omítaček QUATTRO a MASTER je jejich modulární systém konstrukce. Omítačky tak mohou být jednoduše rozloženy na jednotlivé části, které mohou být pohodlně vynášeny do schodů nebo převáženy např. v malé dodávce nebo běžném automobilu kombi.

Omítačka MINI je určen pro zpracování předpřipravených maltových směsí a suchých předmíchaných materiálů jako jsou např. lepidla na dlaždice a obklady, strukturované omítky, jakož i běžné omítkové hmoty. Omítačka MINI je vhodná pro takové aplikace, při kterých jsou důležitější malé rozměry stroje více než čerpací výkon (max. 12 l/min).
 
Čerpadla na potěry řady CONVEY HD a HE jsou pneumatické dopravníky s míchací tlakovou nádobou určené pro dopravu podlahových směsí a dalších suchých a polosuchých materiálů. Stroje dosahují čerpacího výkonu až 4-6 m3/h. Modely HD-50 a HD-50 Plus jsou vybaveny dieselovým pohonem, modely HE-260 a HE-500 elektromotorem. 
 
Čerpadla na potěry V1 a V3 jsou šnekové dopravníky určené pro dopravu podlahových směsí a dalších tekutých materiálů. Model V1 představuje mobilnější verzi vybavenou elektromotorem s maximálním čerpacím výkonem 8-10 m3/h. Model V3 je vybaven dieselovým pohonem a jeho maximální čerpací výkon činí 10-12 m3/h.
 
V případě zájmu o podrobnější informace o našem kompletním sortimentu můžete navštívit internetové stránky www.filamos.cz. Rádi Vás rovněž uvítáme v naší expozici na stavebním veletrhu IBF konaném ve dnech 24.4. - 28. 4. 2012 na výstavišti v Brně. Umístění stánku: volná plocha G, stánek č. 008.
 

Zdroj:  FILAMOS, s.r.o.  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

TOP WOOD Windows a.s.

Výrobce dřevěných a dřevohliníkových eurooken, termooken a vchodových dveří. ...

Časopisy pro volný čas, s.r.o.

Vydavatel časopisů o bydlení Stavíme domov, Domov a Chatař&chalupář.

DANFOSS s.r.o.

Největší výrobce komponentů pro vytápění: tepelná čerpadla, podlahové ...

INFO NA NETU s.r.o.

Specializovaný schodišťový portál www.SCHODY-INFO.cz

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku a podlahy na jednom místě.
NaseInfo.cz – Nábytek, NaseInfo.cz - Podlahy

Propojení interiéru a exteriéru budov
Špičkové PVC systémy pro plastová okna a dveře a stavební systémy (parapety, venkovní obklady a terasy z unikátního kompozitního materiálu Twinson) umožní splnit vaše sny o bydlení.
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2015 © 4stav.cz | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.