Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Pásová bruska Fieldmann rovnoměrně zbrousí i větší plochy

1. 3. 2017

Tradiční a našimi dědy prověřené broušení smirkovým papírem, kterým si obtočili dřevěný špalíček, „mechanizovala“ značka Fieldmann do podoby elektrické pásové brusky FDB 200951-E. Ta simuluje ruční broušení, avšak s výhodami moderního pomocníka, jako je třeba možnost odsávání odbroušeného materiálu napojením vysavače. Pásová bruska Fieldmann pracuje mimořádně efektivně, broušení je díky rozložení tlaku v ploše rovnoměrné, nářadí se snadno ovládá.

Pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E

Originální velikost  Pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E

Zdroj:  FAST ČR, a.s.

 

Pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E spolehlivě odstraní třeba staré nátěry

Při přípravě povrchu před natíráním či jinou úpravou se uplatní elektrická pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E. Povrch dřeva snadno zbaví nerovností i nechtěných „otřepů“. Kromě dřeva se hodí také na plasty a pro broušení tvrdších materiálů, jako jsou třeba kovové zárubně. Bruska s vysoce výkonným motorem o příkonu 950 W a přesným pohybem pásu zvládne i vyšší zatížení. Optimální rychlost brusného pásu (120-380 m/min.) zajišťuje tempo ubírání materiálu dle požadavků, resp. zvolené zrnitosti brusného pásu. Univerzální velikost brusného pásu 76 x 533 mm, který pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E využívá, je jistotou širokého výběru variant zrnitosti. Smirkový pás lze jednoduše a bez nářadí během pár minut vyměnit.

Pohodlnou a bezpečnou práci s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E zaručují ergonomicky tvarované úchyty s bezpečnostní protiskluzovou gumou na rukojeti umožňující velmi pohodlné obouruční, případně i jednoruční, ovládání. Bruska přitom v rukou dokonale sedí. Výhodou práce s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E je také čistota, prach vzniklý broušením se odvádí od povrchu již během práce jednoduchým napojením vysavače, např. univerzálního vysavače Fieldmann FDU 2004-E. Bruska potěší dlouhou životností, tichým chodem, minimální údržbou. Je napájena ze standardní elektrické sítě (230 V/50 Hz).

Více na www.fieldmann.cz. Doporučená MO cena 1.599 Kč.

 

Autor:  Marie Hodačová Šimonovská  

Zdroj:  FAST ČR, a.s.


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.