4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Taťána Středa 29. 3. 2017  00:00:00
Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Nové obklady a dlažby v SIKO KOUPELNY

27. 8. 2010

Největší prodejce koupelnového vybavení společnost SIKO KOUPELNY představuje novinky pro letošní sezónu 2010/2011. Jako každý rok, i letos jich je spousta. Za společný rys se dá považovat zejména důraz na jednoduchou eleganci a nadčasový styl.

Obklady a dlažby série Amazonia společnosti SIKO KOUPELNY

Originální velikost  Obklady a dlažby série Amazonia společnosti SIKO KOUPELNY

Zdroj:  SIKO KOUPELNY a.s.

Obklady a dlažby série Amazonia společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Etna společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Glaze společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Lino společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Magic společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Smart společnosti SIKO KOUPELNY Obklady a dlažby série Tahiti společnosti SIKO KOUPELNY

 

„Kromě wellness stylu a využití obkladů a dlažeb jako propojovacího prvku celého interiéru je hlavním trendem zvětšování rozměrů, ztenčování dlažeb a důraz na přírodní motivy a tlumenější barvy. Ale i milovníci ostrých linií, originálních designů a výraznějších barev si u nás přijdou na své,“ představuje novinky Karel Novotný, vedoucí oddělení designu společnosti SIKO KOUPELNY.

Série Smart nabízí obklady v teplých přírodních odstínech s lehkým vzorem a je v nabídce ve dvojím provedení. Podle nálady lze volit mezi jemnými lístkovými motivy nebo nadčasovou kamennou mozaikou, kterou lze nařezat na dekorativní pruhy nejrůznějších velikostí. Jakákoliv zvolená kombinace vytvoří koupelnu v souladu s přírodou přesně podle nejnovějších trendů. Pro dosažení jednoduchého avšak efektního vzhledu lze střídat pouze tmavé a světlé obklady.
výrobce Kale; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady 349,- Kč/m2, dlažba 399,- Kč/m2, dekor 199,- Kč/ks, listela 149,- Kč/ks, mozaika 1.499,- Kč/m2

Základem série Magic, která je vyrobena speciálně pro SIKO KOUPELNY, jsou lesklé obklady v bílé nebo světle krémové barvě. Ty doplňuje v hnědém nebo černém provedení luxusní mozaika Magic, unikátní na českém trhu. Její jedinečnost spočívá nejen v použitých materiálech - matné sklo, kouřové sklo, leptané sklo a kámen, ale také v jejich skladbě. Nastříháním mozaiky lze vytvořit originální listelu v libovolné šířce, která dokonale podtrhne dojem z výsledné koupelny. Pro dotvoření koupelny se nejlépe hodí dlažba v hnědé nebo černé barvě. „Barevnost postupně ustupuje od výrazných pastelových barev minulých let, je tlumenější, jemnější. Více se prosazují kombinace bílé a černé, také šedá barva a již standardně přírodní barvy, jakými jsou právě hnědá a krémová v této sérii,“ shrnuje Novotný.
výrobce Fineza; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady od 799,- Kč/m2, dlažba 499,- Kč/m2, mozaika 349,- Kč/set

Série Etna se vyznačuje zemitými odstíny a pestrou variabilitou. Kombinovat je možné 3 odstíny, 3 varianty dekorací a 2 typy prořezávaných obkladů. Jemného, až romantického vzhledu koupelny lze dosáhnout začleněním listel s motivy květin vhodně doplněných skleněnou listelou a prořezem. Moderního „techno“ designu naopak docílíme zakomponováním dekorů a listel s kovovými čtverečky spolu s prořezávanými obklady. Vše završí stylově sladěné hranaté doplňky. Naopak pro příznivce oblých linií je připravena dekorace s metalickými vlnami.
výrobce Pilch; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady od 449,- Kč/m2, dlažba 449,- Kč/m2, prořez od 119,- Kč/ks, dekor od 399,- Kč/ks, listely od 99,- Kč/ks

Série Lino
je k dostání v přírodních barvách - bílé, béžové a hnědé s textilní strukturou. Poprvé je v nabídce SIKO KOUPELNY obklad ve formátu 33 x 50 cm. Pro koupelnu si lze vybrat obložení ze široké nabídky. Pro romantiky je připravena jemná listela s květy. Milovníci moderního vzhledu zase ocení dekor s textilním vzorem. Pro vytvoření nadčasové koupelny tato série nabízí jednoduchou kamennou mozaiku, která umocňuje pocit blízkosti přírody.
výrobce Fineza; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady od 399,- Kč/m2, dlažba 399,- Kč/m2, mozaika 1.699,- Kč/m2, dekor 339,- Kč/ks, listely od 99,- Kč/ks

Plná vášně a temperamentu je série Amazonia. Není se co divit, pochází totiž ze slunného Španělska. Hladké velkoformátové obklady v červené, fialové, krémové či hnědé barvě doplňují dva dekory, a to Decore s reliéfem palmových listů a Line s elegantně zvlněným povrchem. Originální listely protkávané jemnými platinovými proužky vnesou do koupelny prvek luxusu. Promyšlený soulad jednotlivých prvků a trendové dekorace působí velmi elegantně a dokáže okouzlit.
výrobce Venus Ceramica; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady 999,-,- Kč/m2, dlažba 898,-- Kč/m2, dekor 999,-- Kč/ks, listely od 190,-- Kč/ks

Základním prvkem série White collection je už podle názvu bílá barva. V nabídce jsou obklady v několika formátech, od menších až po luxusní 29,8 x 89,8 cm. Povrchové úpravy jsou řešeny v lesku a matu. Obklady White collection lze kombinovat s listelami Esprit, které byly vyvinuty speciálně pro tuto sérii. Listely s šedými, černými, hnědými nebo béžovými ornamenty uspokojí milovníky stylové klasiky. Dekorace je ale možné vybírat z jakýchkoliv jiných sérií SIKO KOUPELNY, např. ze skleněných listel Via Veneto, Cristal či Etna, z mozaik Via Veneto nebo skleněných Premium Mosaic. Záleží čistě na vkusu zákazníka, jaký styl pro svou koupelnu upřednostňuje.
výrobce Fineza; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady od 219,- Kč/m2, listely Esprit od 399,- Kč/ks

Kuchyň lze nyní obložit stejně stylově jako koupelnu. „Letošní novinkou je série Glaze, která nabízí obklady ve čtyřech barevných provedeních: jemném béžovém, výrazném oranžovém, minimalistickém šedém a veselém zeleném. Obklad se skládá z obdélníčků ve čtyřech odstínech dané barvy a vytváří tak dojem moderní obdélníkové mozaiky. Ta dodává kuchyni originální a osobitý vzhled,“ vysvětluje Karel Novotný.
výrobce Peronda; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: obklady 599,- Kč/m2

Mrazuvzdorná série Tahiti nabízí kvalitu za skvělou cenu. Díky své vysoké otěruvzornosti (PEI IV) se hodí jako dlažba do zatěžovaných prostor, například do chodeb. V nabídce je 6 barev (béžová, okrová, cotto, světle šedá, tmavě šedá, hnědá) v rozměrech 33,3x 33,3 a 30,60 cm, které lze kombinovat s několika dekorativními prvky - mixovanými mozaikami, listelami a bordurami. Proto lze tuto dlažbu použít také jako obklad do koupelen a kuchyní.
výrobce Multi; MOC v prodejnách SIKO KOUPELNY: dlažba od 199,- Kč/m2, listely 299,- Kč/ks, bordury 199,- Kč/ks, mozaiky 299,- Kč/set

 

Zdroj:  SIKO KOUPELNY a.s.


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.