4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Taťána Středa 29. 3. 2017  00:00:00
Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Nové moderní barvy pro kuchyni

28. 11. 2008

Trendem současného zařizování obytných ploch je bohatá směs barev. Různé odstíny zdí, podlah, stolů, židlí, které se k sobě vzájemně hodí, najdeme v mnoha domácnostech. V tomto směru byla kuchyně vždy trochu opomíjena.

Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

Originální velikost  Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

Zdroj:  Villeroy & Boch

Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Ocean Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Espresso Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Lemon Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady New Wave Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady New Wave Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

 

Zejména se jedná o barvy dřezů. Klasická stříbrná barva patří do základní nabídky, zapomenout však nesmíme i na jiné odstíny. Lifestylový výrobce Villeroy & Boch se tímto tématem zabývá už řadu let a ve spolupráci s renomovanými designéry barev pokračuje ve vývoji nových módních barev pro keramiku, které by bylo možno použít v široké paletě designu kuchyní.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o rodinu, zaměstnaný pár nebo moderního svobodného člověka. Kuchyně slouží jako místo pro společnou práci i komunikaci. Proto se svým stylem a barvami hodí jako jídelní i obytné prostory.

Villeroy & Boch nyní představuje tři nové barvy keramiky pro kuchyňské dřezy, které byly navrženy ve spolupráci s odbornicí na barvy, designérkou Dr. Hildegard Kalthegener.

Výrobce Villeroy & Boch chce držet krok s nejnovějšími barevnými trendy, z toho důvodu uvedl na trh novou řadu Premium, laděnou silně hnědým odstínem ve vysoce lesklém provedení pod názvem Esperesso. Dále nabízí matně modrošedý odstín Ocean a konečně se  svěžím zeleným odstínem Lemon, také matným.

Tím však barevná škála nekončí. Villeroy & Boch chce inovovat i do budoucna. V plánu má poskytovat zákazníkům celkem 17 atraktivních barevných odstínů keramiky - sedm v řadě Classic, osm v řadě Premium a dva odstíny v řadě Metaloid.

Espresso - silné, teplé a expresivní
Nová barva keramiky Espresso je silná, teplá barva, která celou oblast dřezu velmi efektně podtrhuje. Barva Espresso byla navržena s ohledem na současné zařízení kuchyní, u něhož stále častěji vystupují do popředí tmavé barvy: tmavá podlaha a pracovní deska. Espresso se hodí nejen pro kombinaci se středními a tmavými odstíny hnědé, ale může být použito i k vytvoření efektního kontrastu ve světlé nebo pestrobarevné kuchyni.

Ocean - diskrétní šedomodrá elegance
Nová barva Ocean diskrétně zdůrazňuje eleganci keramického dřezu v kuchyni rovných linií. Matná barva dřezů Ocean, odvozená od modrošedé barvy oceli a barev moře, velmi dobře ladí zejména s materiály, jako jsou světlá žula, středně tmavá až tmavá dřeva nebo matné sklo, a je proto velmi efektní v kombinaci s moderním stylem.

Lemon - atraktivní, poutavá a moderní žlutozelená
Nová moderní barva Lemon učiní oblast dřezu skutečně nepřehlédnutelnou. Tato nová žlutozelená barva určená do kuchyně může být použita v kombinaci s šedými odstíny nebo odstíny dřeva, případně se sklem, k vytvoření jasně viditelného zvýrazněného bodu, a představuje proto svěží, živý kontrast k často nevýrazným nebo tmavým podlahám a předním plochám. 
 

 

Autor:  Aleš Sirný, DiS.  

Zdroj:  Villeroy & Boch

[ líbí se nám ]

SUPELLEX – průvodce světem podlah

Hlavní výhodou PVC podlahy je mechanická odolnost, vhodnost pro podlahové vytápění. Vinylové podlahy jsou odolné vůči vlhkosti i vodě. Vinylové podlahy jsou nepřekonatelné svou pevností a odolností. U nás si vyberete!


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.