4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Liliana Sobota 25. 2. 2017  00:00:00
Schüco - 3D efekt textilní fasády FACID
Tento unikátní produkt zatraktivní zejména již existující nevzhledné fasády, může se však jednat i o ...
Hotel ibis Plzeň má novou odpočinkovou zónu COZY CORNER z upcyklovaných věcí
Starší vinylové desky, špulky od kabelů a další na první pohled již nepotřebné věci našly nové ...
Nové Chabry - vzorový byt
Koupí nového bytu nic nekončí. Naopak! Teprve nyní začíná ta pravá zábava se zařizováním ...

Nové moderní barvy pro kuchyni

28. 11. 2008

Trendem současného zařizování obytných ploch je bohatá směs barev. Různé odstíny zdí, podlah, stolů, židlí, které se k sobě vzájemně hodí, najdeme v mnoha domácnostech. V tomto směru byla kuchyně vždy trochu opomíjena.

Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

Originální velikost  Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

Zdroj:  Villeroy & Boch

Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Ocean Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Espresso Nové moderní barvy pro kuchyni - varianta Lemon Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady New Wave Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady New Wave Nové moderní barvy pro kuchyni - další z variant módních dřezů z řady Solo Eck

 

Zejména se jedná o barvy dřezů. Klasická stříbrná barva patří do základní nabídky, zapomenout však nesmíme i na jiné odstíny. Lifestylový výrobce Villeroy & Boch se tímto tématem zabývá už řadu let a ve spolupráci s renomovanými designéry barev pokračuje ve vývoji nových módních barev pro keramiku, které by bylo možno použít v široké paletě designu kuchyní.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o rodinu, zaměstnaný pár nebo moderního svobodného člověka. Kuchyně slouží jako místo pro společnou práci i komunikaci. Proto se svým stylem a barvami hodí jako jídelní i obytné prostory.

Villeroy & Boch nyní představuje tři nové barvy keramiky pro kuchyňské dřezy, které byly navrženy ve spolupráci s odbornicí na barvy, designérkou Dr. Hildegard Kalthegener.

Výrobce Villeroy & Boch chce držet krok s nejnovějšími barevnými trendy, z toho důvodu uvedl na trh novou řadu Premium, laděnou silně hnědým odstínem ve vysoce lesklém provedení pod názvem Esperesso. Dále nabízí matně modrošedý odstín Ocean a konečně se  svěžím zeleným odstínem Lemon, také matným.

Tím však barevná škála nekončí. Villeroy & Boch chce inovovat i do budoucna. V plánu má poskytovat zákazníkům celkem 17 atraktivních barevných odstínů keramiky - sedm v řadě Classic, osm v řadě Premium a dva odstíny v řadě Metaloid.

Espresso - silné, teplé a expresivní
Nová barva keramiky Espresso je silná, teplá barva, která celou oblast dřezu velmi efektně podtrhuje. Barva Espresso byla navržena s ohledem na současné zařízení kuchyní, u něhož stále častěji vystupují do popředí tmavé barvy: tmavá podlaha a pracovní deska. Espresso se hodí nejen pro kombinaci se středními a tmavými odstíny hnědé, ale může být použito i k vytvoření efektního kontrastu ve světlé nebo pestrobarevné kuchyni.

Ocean - diskrétní šedomodrá elegance
Nová barva Ocean diskrétně zdůrazňuje eleganci keramického dřezu v kuchyni rovných linií. Matná barva dřezů Ocean, odvozená od modrošedé barvy oceli a barev moře, velmi dobře ladí zejména s materiály, jako jsou světlá žula, středně tmavá až tmavá dřeva nebo matné sklo, a je proto velmi efektní v kombinaci s moderním stylem.

Lemon - atraktivní, poutavá a moderní žlutozelená
Nová moderní barva Lemon učiní oblast dřezu skutečně nepřehlédnutelnou. Tato nová žlutozelená barva určená do kuchyně může být použita v kombinaci s šedými odstíny nebo odstíny dřeva, případně se sklem, k vytvoření jasně viditelného zvýrazněného bodu, a představuje proto svěží, živý kontrast k často nevýrazným nebo tmavým podlahám a předním plochám. 
 

 

Autor:  Aleš Sirný, DiS.  

Zdroj:  Villeroy & Boch

[ líbí se nám ]

SUPELLEX – průvodce světem podlah

Hlavní výhodou PVC podlahy je mechanická odolnost, vhodnost pro podlahové vytápění. Vinylové podlahy jsou odolné vůči vlhkosti i vodě. Vinylové podlahy jsou nepřekonatelné svou pevností a odolností. U nás si vyberete!


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.