4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Taťána Středa 29. 3. 2017  00:00:00
Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s dokáže tmavý odstín zesvětlit

21. 5. 2012

Johnstone´s, značka profesionálních nátěrových hmot, přichází s novinkou: rychleschnoucí krycí lazurou Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH. Nová lazura spolehlivě skryje případné nedostatky dřeva a zabarví povrch do vybraného atraktivního odstínu.

Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s

Originální velikost  Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s

Zdroj:  Johnstone´s

Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s Nová rychleschnoucí krycí lazura Johnstone´s

 

Uplatní se proto výborně při natírání zvětralých zašedlých dřevěných povrchů, jimž dodá novou krásu a zároveň zvýrazní přírodní kresbu dřeva. Na výběr jsou hned tři atraktivní barevné varianty (Burnt Walnut - Pálený ořech, Rustic Oak - Rustikální dub a White - Bílá). Nátěr realizovaný krycí lazurou mimořádně rychle schne a snadno se obnovuje. Kromě toho zvládne to, co jiná lazura neumí: Pomáhá zesvětlit povrch původně natřený tmavou lazurou. Díky tomuto výrobku je totiž možné přetřít tmavý odstín lazury odstínem světlejším, stačí použít jako mezivrstvu novou krycí lazuru v bílé variantě. Lazura Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH je mimořádně vhodná do exteriéru, kde spolehlivě chrání dřevěné povrchy za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. 


Krycí lazura Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH je ideální na zahradní nábytek a obecně na veškeré hladké i hrubě opracované dřevo v exteriéru. Vodou ředitelné složení umožňuje použití i v interiéru, kde oceníte především fakt, že nátěr rychle schne a nezapáchá. Oproti běžným lazurovacím lakům nebo krycím barvám má krycí lazura velkou výhodu. Nevytváří totiž na povrchu nepropustný film, který může praskat a loupat se a jehož zbytky je při obnově nátěru nutné pracně brousit. Krycí lazura Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH se naopak vstřebává hluboko do struktury dřeva a po čase postupně jen ztrácí na intenzitě. Před obnovou nátěru stačí povrch očistit od nečistot a následně již lze aplikovat renovační vrstvu.

Mimořádná odolnost
Vysoká odolnost je určitě jednou z nejsledovanějších vlastností nátěrové hmoty. Značka Johnstone´s, synonymum pro materiály profesionální kvality, pochází z Anglie, země s proměnlivým počasím a častými srážkami. Stejně jako ostatní materiály Johnstone´s, také krycí lazura Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH poskytuje povrchu doslova vynikající odolnost. Nátěr vytváří mikroporézní, jemně saténový povrch, který je již při aplikaci dvou vrstev dokonale odolný vůči vodě a UV záření po dobu minimálně 4 let. Nová rychleschnoucí krycí lazura totiž kombinuje výhody nejnovější vodou ředitelné technologie s nejlepšími vlastnostmi rozpouštědlových nátěrů. Hybridní receptura na bázi alkydové a akrylátové emulze je proto mimořádně vhodná především do exteriéru, kde dřevo dokonale ochrání. 

Zesvětlení stávajícího, lazurou natřeného povrchu 
Povrchy natřené tmavým odstínem lazury už zpravidla není možné přetřít odstínem světlejším. Nová krycí lazura vám v tom ale pomůže. Pokud si přejete z tmavého dřeva udělat světlé, aplikujte 1 vrstvu nové krycí lazury Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH v bílém odstínu a po zaschnutí naneste další vrstvu - již ve světlejším odstínu, který jste si vybrali.

Odstíny krycí lazury
White - Bílá
Burnt Walnut - Pálený ořech
Rustic Oak - Rustikální dub

Balení:2,5 l
Vydatnost:12 m2/l
Rychleschnoucí: na dotyk povrch suchý již za 2 hodiny, druhý nátěr je možný za 4 hodiny - práce tedy lze dokončit v rámci jediného dne
Aplikace: štětec
Čištění: voda
Doporučená cena: odstín White (bílá) - 939 Kč/balení 2,5 l
odstín Burnt Walnut/Rustic Oak - 859 Kč/balení 2,5 l
 
 

Zdroj:  Johnstone´s


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.