Při výběru okenních profilů do pasivních domů nabízí společnost Inoutic řešení v podobě šestikomorového plastového okenního profilu Eforte.
Okna jsou jednou z technicky nejnáročnějších konstrukcí obvodového pláště. Správně zvolená okna přímo ...
Společnost SOLODOOR proto pro letošní rok připravila pro své zákazníky novinku, kterou dříve mohli vyrobit pouze truhláři u dveří z masivu: dveře SIMA se zapuštěnými rámečky prosklení.
Pryč jsou doby, kdy dveře v domě či bytě plnily pouze svou praktickou funkci a na jejich vzhled se ...
Inoutic - Twinson Terrace
Terasa je ryze praktická věc. V teplejších ročních obdobích se stává centrem rodinného dění a ...

Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči k nastěhování již v létě

14. 6. 2010

Investor a developer, společnost NATUR CZ, dokončuje v těchto dnech první fázi projektu nízkoenergetických rodinných dvojdomů v rezidenční rozvojové oblasti mezi městy Liberec a Jablonec nad Nisou. Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/RELIA připravila na 18. a 19. června 2010 dny otevřených dveří, na kterých si zájemci budou moci prohlédnout nejen hotový vzorový dům, ale i domy rozestavěné.

Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči

Originální velikost  Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči

Zdroj:  RSČS/RELIA

Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči

 

V domech uvidí, jak je možné stavbu dokončit podle individuálních přání. Vážní zájemci, kteří si vybraný rodinný dům závazně zarezervují do 30. června 2010, získají ke dni otevřených dveří slevu 100 000 Kč.

Rodinné dvojdomy pod Prosečským hřebenem jsou v Libereckém kraji ojedinělým projektem. Za velmi výhodné ceny nabízejí nízkoenergetické bydlení uprostřed přírody s vynikající dostupností do obou regionálních center, Liberce i Jablonce. Projekt zahrnuje sedmnáct řadových dvojdomů energetické kategorie typu A.

Každý dvojdům se skládá z identických, zrcadlově obrácených domů o dispozicích 3+kk až 4+kk a výměře 115 m2. Součástí každého domu je zahrada s terasou, dvě parkovací stání a zděný přístavek. Zájemci o koupi bytu mohou nyní využít také časově omezené nabídky a domy koupit za 3,45 mil. Kč včetně DPH a pozemku. Nabídka platí do podzimu, kdy bude zahájen prodej domů z další etapy výstavby. Ukončení celého projektu je plánováno na červen 2011.

„Domy v Horní Proseči je možné koupit nejen dokončené, ale také ve fázi hrubé stavby, kterou si klient bude moci dotvořit sám podle vlastních představ,“ řekl Jiří Zeliesko, ředitel RSČS/RELIA. „Nabízíme také různé způsoby financování. Vedle zvýhodněných hypotečních úvěrů České spořitelny je možné využít i družstevního programu. Ten je vhodný pro zájemce, kteří již mají něco naspořeno, ale nezískali hypotéku. Zakoupí si družstevní podíl a úvěr si vezme družstvo. Družstevníci pak budou úvěr splácet společně, tak jak je běžné u bytů,“ dodal Jiří Zelisko.

Horní Proseč je rezidenční rozvojovou oblastí uprostřed přírody, jejíž prestiž narůstá díky potenciálu blízkých měst Liberce a Jablonce nad Nisou. Ta jsou výborně dostupná nejen auty, ale i prostředky městské hromadné dopravy. Projekt se může pochlubit také blízkostí lesa, tenisových kurtů, bazénu a Jablonecké přehrady. Lidé s aktivním způsobem života jistě ocení nedaleké Jizerské hory, které nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití od pěší turistiky přes cyklistiku až po lyžování.

 

Zdroj:  RSČS/RELIA  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

FIBERTEX, a.s.

Produkty: netkané textilie pro stavebnictví, geotextilie, automotive, ...

TUBES INTERNATIONAL s.r.o.

Vysokotlaké i nízkotlaké průmyslové hadice pro všechna odvětví (pryž, plast, ...

KAGO s.r.o.

Výroba, prodej a montáž krbů, kachlových kamen a krbových kamen.

ČSOB Leasing, a.s.

Financování stavebních strojů a zařízení, vysokozdvižných vozíků a ...

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku a podlahy na jednom místě.
NaseInfo.cz – Nábytek, NaseInfo.cz - Podlahy

Propojení interiéru a exteriéru budov
Špičkové PVC systémy pro plastová okna a dveře a stavební systémy (parapety, venkovní obklady a terasy z unikátního kompozitního materiálu Twinson) umožní splnit vaše sny o bydlení.
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2015 © 4stav.cz | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.