Při výběru okenních profilů do pasivních domů nabízí společnost Inoutic řešení v podobě šestikomorového plastového okenního profilu Eforte.
Okna jsou jednou z technicky nejnáročnějších konstrukcí obvodového pláště. Správně zvolená okna přímo ...
Nový Twinson Basic – v jednoduchosti je krása
Společnost Inoutic rozšiřuje nabídku kompozitního terasového systému Twinson. Nový Twinson Basic ...
Společnost SOLODOOR proto pro letošní rok připravila pro své zákazníky novinku, kterou dříve mohli vyrobit pouze truhláři u dveří z masivu: dveře SIMA se zapuštěnými rámečky prosklení.
Pryč jsou doby, kdy dveře v domě či bytě plnily pouze svou praktickou funkci a na jejich vzhled se ...

MTD Minirider 60, travní traktor velikosti sekačky

13. 6. 2012

S postupnou změnou funkce zahrady od užitné k relaxační se mění i volba zahradní techniky. Jen málokdo již dnes seká travní plochu ručně kosou. Času je málo a přiznejme si, kdo by se chtěl pouštět do sečení tímto způsobem? Navíc nemusíme používat ani sekačku. Na trhu se nachází speciální kategorie strojů označovaná jako „rider“.

MTD Minirider 60,  travní traktor velikosti sekačky

Originální velikost  MTD Minirider 60, travní traktor velikosti sekačky

Zdroj:  redakce

 

 Jedná se o vozidla, která se dostanou téměř všude. Příkladem může být MTD MINIRIDER 60, který díky své šířce záběru projede i brankou. Vymožeností je mnoho, ale měli bychom se držet jednoduchého pravidla - i ten náš „zahradní pomocník“ by měl odpovídat povaze a ploše našeho pozemku.


„Stroje této řady vám za velice příznivou cenu nabídnou všechny zásadní přednosti travních traktorů,“ říká Dalibor Hajský ze společnosti Garland a sděluje další přednosti, „zahradní rider je ve srovnání s rotační sekačkou vybaven několikanásobně větším sběracím košem, širším záběrem sečení a jezdí podstatně vyšší rychlostí. Navíc je vhodný i na velké zahrady a členitý terén. Přitom nezabere o mnoho víc místa než běžná sekačka a řidič rideru má oproti traktoru lepší výhled na pracovní plochu.“ 

MTD MINIRIDER 60 obsahuje kvalitní motor Briggs&Stratton o výkonu 6 PS a propracovanou přední nápravu, která při otočení volantem nejenom natočí kola do požadovaného směru, ale ještě je lehce sklopí do strany - traktor tak perfektně kopíruje poloměr otáčení i při rychlé jízdě a nedochází k poškození trávníku. 

Převodovka AutoDrive využívá patentovaného systému nastavitelného převodového ústrojí a umožňuje rychlost pojezdu až 10 km/h. Pákou převodovky si pouze vyberete směr - dopředu nebo dozadu - a rychlost potom pohodlně regulujete plynovým pedálem. Převodové stupně se pak mění automaticky a obě ruce zůstávají na volantu. Převodovka tak nejvíce připomíná automatickou převodovku v automobilech.

Výhodou je bezúdržbový provoz a díky mechanickému principu i nízké náklady na případné opravy. Mezi další výhody patří výkonný světlomet, kapota motoru s velkým úhlem otevření, ergonomicky rozmístěné ovládací prvky a zesílená ocelová přední náprava.

MTD minirider 60:
Kompaktní a obratný. Bez koše nezabere o mnoho víc místa než běžná sekačka.
160l koš, záběr 60 cm
Tři funkce v jednom: sběr, výhoz, mulčování
Rám bez středového tunelu pro snadné nastupování
Min. výška sekání (mm): 25 - 90
S pohonem zadních kol
Malý poloměr otáčení pro výborné manévrovací schopnosti
Motor: Briggs&Stratton, Typ 4T,  Převodovka: AutoDriveTM, Počet válců: 1
Cena jen 32 990,- Kč

Více informací  naleznete na stránkách www.garland.cz.
 
 

Zdroj:  redakce  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

MATĚJOVSKÝ ZDENĚK

Výroba ložního povlečení.

SILTEK s.r.o.

Pozemní a inženýrské stavitelství.

CZ - elektronika s.r.o.

Fotovoltaické systémy - vývoj, výroba a prodej.

DE JONG LIFTEN CO, s.r.o.

Výroba a prodej průmyslových výtahů - výtahy nákladní, skladové, stavební.

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku a podlahy na jednom místě.
NaseInfo.cz – Nábytek, NaseInfo.cz - Podlahy

Propojení interiéru a exteriéru budov
Špičkové PVC systémy pro plastová okna a dveře a stavební systémy (parapety, venkovní obklady a terasy z unikátního kompozitního materiálu Twinson) umožní splnit vaše sny o bydlení.
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2015 © 4stav.cz | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.