Vizualizace použití pěnobetonu Poroflow
Nerovnosti všude, kam se podíváte, kdežto pravý úhel byste hledali jen těžko. To bývá společným ...
Schüco DCS Touch Display - domovní číslo
Pouhým dotekem lze ovládat také vchodové dveře! Společnost Schüco vybavila dotykovým displejem ...
Rigips Trophy - hlasování na stránkách
Začátkem února odstartovalo hlasování veřejnosti již 9. národního kola soutěže Rigips Trophy, která ...

Moderní byty v Braníku budou k nastěhování již letos

4. 4. 2012

Společnost CRESCON dokončila hrubou stavbu projektu nadstandardního bydlení v pražském Braníku. Solitérní bytový dům s dvanácti prostornými jednotkami je citlivě zasazen do stávající vilové zástavby ulice Ve Studeném č. 4 na okraji lhoteckého lesoparku.

Moderní byty v Braníku budou k nastěhování již letos

Originální velikost  Moderní byty v Braníku budou k nastěhování již letos

Zdroj:  Crescon

 

Bytový dům Ve Studeném 4 nabízí v pěti nadzemních podlažích celkem dvanáct komfortních bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk a velikostech od 53 až do 157 m². Kromě nejvyššího patra, na kterém se rozprostírá 157metrový penthouse se 100metrovou střešní terasou, jsou do jednotlivých podlaží situovány dva až tři byty. Ke každé bytové jednotce náleží prostorná terasa nebo předzahrádka. K bytům patří také komory umístěné v přízemí objektu, podzemní podlaží je určeno pro 20 parkovacích stání. Architektonické řešení, které zjednodušuje stavební prvky na funkční minimum, aby celá stavba působila vyváženým a klidným dojmem, pochází od renomovaného architekta Stanislava Heidlera. 


Výstavba projektu Ve Studeném 4 byla zahájena v září 2011. „Právě jsme kompletně dokončili hrubou stavbu domu včetně zastřešení a osazení oken. Nyní probíhají práce na vnitřních příčkách a rozvodech. Protože stavba běží přesně podle plánu, dům by měl být dokončen ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Rádi bychom, aby se naši klienti mohli ještě letos stěhovat,“ říká ředitel společnosti CRESON Jan Jerie. „Tento projekt ideálně spojuje komfortní rodinné bydlení s pohodou a klidem okolní přírody, přitom v dosahu centra i široké občanské vybavenosti. Již na začátku výstavby jsme měli prodáno třicet procent bytů, což zájem o tento typ bydlení jednoznačně potvrzuje,“ dodává Jan Jerie.

Bytový dům Ve Studeném 4 s promyšleným prostorovým uspořádáním bytů vyrůstá v pražské vilové čtvrti Braník. Poloha projektu zaručuje kromě příjemného okolního prostředí a výhledů do zeleně i širokého okolí rovněž kompletní občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Novodvorská a drobnější obchody v rámci starého Braníka. Nechybí školy, školky, pošta ani zdravotnické zařízení. Odpočinek a sportovní vyžití umožňuje přilehlý lesopark. Výhodou je také blízkost Vltavy, podél které vede cyklostezka z centra Prahy až na Zbraslav. V sousedních Hodkovičkách se nachází kvalitní golfové hřiště. V létě je možno si zaplavat ve Žlutých lázních či v bazénu v Podolí, příznivci zimy a bruslení zase ocení nedaleký zimní stadion. Lokalita je i dobře dopravně dostupná. Poblíž domu se nachází zastávka čtyř linek autobusů MHD spojující oblast s trasou metra B (na Smíchovském nádraží), či s trasou metra C (na stanici Kačerov). Jen několik minut trvá cesta na zástavku tramvají, které zajišťují pohodlné a rychlé spojení s centrem města.
 
 

Zdroj:  Crescon  


 

[ reklama ]

   [ katalog firem a produktů ]

KOVOVÉ PROFILY, spol. s r.o.

Opláštění na bázi tenkostěnných profilů. Trapézové plechy, kazety, ...

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Zajistíme Vám nákup a prodej nemovitostí a jeho financování.

SCHÖNOX s.r.o.

Výrobky stavební chemie: lepidla na podlahové krytiny, dlažbu, obklady, ...

AQUAPOL, spol. s r.o.

Vysušování a sanace vlhkého zdiva bez stavebních prací a bez chemických ...

[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku a podlahy na jednom místě.
NaseInfo.cz – Nábytek, NaseInfo.cz - Podlahy

Propojení interiéru a exteriéru budov
Špičkové PVC systémy pro plastová okna a dveře a stavební systémy (parapety, venkovní obklady a terasy z unikátního kompozitního materiálu Twinson) umožní splnit vaše sny o bydlení.
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2016 © 4stav.cz | Webmaster: ORAX, s.r.o.,  EXPOCOMP, spol. s r.o.