4stav.cz
[ články ]   [ katalog ]
Svátek má: Soňa Úterý 28. 3. 2017  00:00:00
Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Elegantní radiátor a vysoušeč ručníků do koupelny

21. 11. 2008

Nový radiátor má čistý tvar a svým puristickým designem zapadne do každé moderní koupelny vedené v kterémkoliv stylu. Stejně můžeme hovořit i vysoušeči Planus, jenž esteticky doplní její vzhled.

Villeroy & Boch - design radiátoru Subway

Originální velikost  Villeroy & Boch - design radiátoru Subway

Zdroj:  Villeroy & Boch

Villeroy & Boch - design radiátoru Subway Villeroy & Boch - skromný, ale estetický vysoušeč Planus

 

Radiátor Subway značky Villeroy & Boch následuje současný trend jednoduchých a otevřených tvarů, které nepřitahují zbytečnou pozornost a naopak se stávají užitečnou součástí koupelny. Poměrně velký rozestup mezi jednotlivými trubicemi umožňuje zavěšování ručníků a jejich sušení. Síť trubic u radiátoru Subway je redukována na to nejnutnější, aby neztratil nic ze svého moderního vzhledu.

Subway je dodáván v šesti různých velikostech s instalační výškou 1,20 m, 1,50 m a 1,80 m a šířkou 450 mm a 600 mm. Kromě klasického upevnění na zeď je Subway k dispozici také jako volně stojící předěl místnosti. Všechny modely mají centrální přípojku o průměru 50 mm, která je kompatibilní se všemi standardními přípojnými ventily. Tento nový designový radiátor je k dispozici ve všech barevných variantách, stejně jako v exkluzivním provedení z chromu a nerezové oceli.

Ten, kdo si potrpí na neustále suché a teplé ručníky, může kromě radiátoru Subway použít i komfortní vysoušeč ručníků Planus. Jeho design je stejně působivý jako jeho skromnost. Planus je extrémně plochý a elegantní, vejde se snadno vedle umyvadla na místo tradičního držáku na ručníky.

Planus má rozměry 73 x 41 cm a byl vyvinut zejména na vysoušení a ohřev koupelnových ručníků. Díky kompaktnímu sklápěcímu mechanismu může být rovněž sklopen ke zdi v době, kdy není zrovna používán.

Planus je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je k dostání ve čtyřech povrchových úpravách: matná bílá, lávová a eloxovaný hliník, a to buď se sítotiskem, nebo bez něj.

Po doručení může být ihned zapojen do elektrické sítě. Planus je vybaven speciálním systémem, který brání přehřátí a zajišťuje tak vysokou bezpečnost před nebezpečím požáru. Funkce časového spínače (1,5 hod.) zajistí ekonomický režim, zařízení tak není stále zapnuto. Vysoušeč ručníků Planus je určen zejména pro uživatele se smyslem pro dokonalý design a moderní architekturu.

 

 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.