Svetelnyradce.cz poradí s osvětlením domácnosti, kanceláře i provozovny
Správné osvětlení do interiéru je důležité. Šetří naše oči, je praktickým doplňkem, vytváří atmosféru ...
SOLODOOR - dveře Vertigo
Při výběru dveří dbáme na jejich funkčnost a bezpečnost. V současnosti se díky široké nabídce tvarů a ...
Bazény nové generace ALBISTONE G2
Společnost ALBIXON a.s. představuje produktovou novinku – bazény nové generace ALBISTONE G2. Jde o ...

Designový projekt X-LOFT nově v portfoliu RSČS

15. 6. 2011

Realitní společnost České spořitelny získala do své nabídky nového bydlení další zajímavý developerský projekt - originální nízkoenergetický X-LOFT. Tento rezidenční projekt již vyrůstá v ulici U Libeňského pivovaru, pod taktovkou developerské společnosti Design Development.

Designový projekt X-LOFT nově v portfoliu RSČS

Originální velikost  Designový projekt X-LOFT nově v portfoliu RSČS

Zdroj:  Česká spořitelna, a.s.

Designový projekt X-LOFT nově v portfoliu RSČS Designový projekt X-LOFT nově v portfoliu RSČS

 

Dvě etapy projektu nabídnou celkem 124 bytů v pasivním nebo nízkoenergetickém standardu v dispozicích od 1+kk až po 5+kk. K srpnové kolaudaci se blíží první etapa zahrnující 49 bytů. Výstavba druhé etapy se 75 bytovými jednotkami byla zahájena v těchto dnech a její dokončení je plánováno na srpen příštího roku.

„Velkým benefitem projektu X-LOFT je důraz na ekologické a ekonomické aspekty, které jsou v dnešní době velmi žádané. Že si netradiční, cenově rozumné a nízkoenergetické bydlení nachází své zájemce, nejlépe dokládají úspěšné prodeje. Z první etapy zbývá volných pouhých sedm bytů a z nově zahájené druhé etapy je již třetina prodána,“ říká obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny Miloš Červenka.

„Věřím, že spoluprací s renomovanou RSČS získá X-loft řadu dalších zákazníků. Kromě práce zkušených makléřů přinášíme výhodu zázemí silné Finanční skupiny České spořitelny. Například nové číslo našeho čtvrtletního Magazínu, kde bude projekt prezentován, putuje ke klientům České spořitelny na téměř 700 jejích pobočkách.“ V projektu X-loft mohou klienti využít výhodné zaváděcí ceny, které platí pro smlouvy uzavřené do konce června. A kdo nezaváhá, získá navíc bydlení na dva roky zdarma, protože developer mu po tuto dobu bude hradit provozní náklady bytu. Zájemci o bydlení mohou přímo na místě navštívit vzorový byt.

Projekt kombinuje bydlení v loftových, mezonetových a klasických bytech v dispozicích od 1+kk až po 5+kk. Byty mají balkóny, terasy nebo předzahrádky. Projekt X-LOFT získal jako první rezidenční projekt v České republice stříbrný certifikát „SBToolCZ“, který odpovídá označení „vysoká kvalita budovy“. Uděluje jej Technický a zkušební ústav stavební Praha ve spolupráci s ČVUT. X-LOFT klade důraz na ekonomické a ekologické aspekty provozu. Zvláštní pozornost se věnovala například zateplení fasády a oknům nebo retenci dešťové vody. Nechybí ani solární kolektory a v některých bytech rekuperace tepla. Výsledkem je nejen významná úspora provozních nákladů, ale i přívětivost k životnímu prostředí.

Jednou z mnoha silných stránek projektu X-LOFT je také jeho výhodná poloha. Nachází se v blízkosti centra v klidné zástavbě činžovních domů v Libni, jen pár minut pěšky od zastávky tramvaje i metra. V bezprostřední blízkosti je komplexní občanská vybavenost a bohatá nabídka volnočasových aktivit včetně nově vybudované cyklostezky.

 

Zdroj:  Česká spořitelna, a.s.


 
[ 4pohledy ]

Tipy pro vaše bydlení
Inspirujte se při vybavení vašeho domova a zahrady.
NaseInfo.cz - Dům, byt, zahrada

Nábytek a podlahy
Náměty pro výběr nábytku apodlahy na jednom místě. 
NaseInfo.cz – NábytekNaseInfo.cz - Podlahy
Vybíráte podlahu?
Najděte výhody vinylových podlah a PVC podlah. Ve Vašem interiéru budou vynikat plovoucí podlahy
.
[ katalog ] obory | produkty | značky | firmy

Informační portál mapující oblast stavebnictví, architektury, designu a bydlení. Pokrývá aktuální zpravodajství, publicistiku, fotodokumentaci i konkrétní praxi a poradenství podle motta: "Stavby někdo navrhuje, někdo realizuje, někdo užívá, ale všichni s nimi žijeme!" Součástí portálu je katalog firem a jejich produktů a služeb.
Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.
2017 © 4stav.cz | Provozovatel: Dobrá Věc s.r.o. | Webmaster: ORAX, s.r.o.